ک دارد. نقشه راه دارد. اولویت ها دارد. در پی یارگیری است. زمین
اینها درسته میگن هشتاد سه ملیون ایرانی ولی باور کنید فقط برای هفده ملیون نفر قلبشان می تپه
سلیم،
Hmb
بی لیرم اما ایستیرم گورئم جوابلاری نمنه دی
ددی سوزلروی اشیده بیلر
تامام
Hmb
محمدرضا کیانفر
گوش کردن به شروط شما مایه ی افتخاره ولی کسی قولی به شما نمی تونه بده چون کسی کاره ای نیست، اختیاراتی نداره، همه ی اختیارات به د
ممنون از این محبت.
ما همه تک تکمون مسئولیم برای زندگی بهتر
اگر شما گوش بدهید و به عنوان یک ایرانی.شروط ما رو قبول کنید .ما یک نفر به سمت آزادی جلو هستیم:rose::rose::rose::rose:
محمدرضا کیانفر
HAMID.HAGVERDI
Audio
تشکر از توضیحات و اظهار نظرتون
به نظر من
هیچکدام از هموطنان در چهارچوب دیکتاتوری جمهوری اسلامی به هدفها و خواسته ها و حقوقشون نمی رسند،
برای برکنار کردن جمهوری اسلامی نیاز به آزادی بیان داریم
که بدون اتحاد رسیدن به آزادی بیان غیرممکنه
Hmb
محمدرضا کیانفر
گوش کردن به شروط شما مایه ی افتخاره ولی کسی قولی به شما نمی تونه بده چون کسی کاره ای نیست، اختیاراتی نداره، همه ی اختیارات به د
حتی برای تشکیل اون مجلس موسسان ما شروطی داریم

یعنی تشکیل مجلس موسسان رو ما قائل به آن شروط می دانیم
HAMID.HAGVERDI
محمدرضا کیانفر
تشکر از توضیحات و اظهار نظرتون به نظر من هیچکدام از هموطنان در چهارچوب دیکتاتوری جمهوری اسلامی به هدفها و خواسته ها و حقوقشون

دلهای بیقراران کسی ,ی ,شروط ,نمی ,ولی ,rose ,افتخاره ولی ,کسی قولی ,قولی به ,به شما ,ی افتخاره ,دیکتاتوری جمهوری اسلامی ,چهارچوب دیکتاتوری جمهوری ,نیست، اختیاراتی نداره،منبع

کارگردان معروف ژاپنی: پیشرفت جوامع ارز‌ش‌های سنتی را از بین می‌برد

دبیرکل سازمان ملل متحد نشست کمیته بررسی قانون اساسی سوریه که دیروز در ژنو برگزار شد را نقطه عطف مهمی برشمرد

بوگوتا/ دانیل سالگار آنتولینز/ خبرگزاری آناتولی

شورای امنیت مالی با ارائه راهکار، دولت و نظام در دفاع از حقوق ملت مشروع ایران

مزیت دیگری که از مصرف کربوهیدرات زود جذب بست می آورید

فازهای کم کربوهیدرات برنامه های تغذیه من را کنار بگذارید

اکثرا این حرکت رو ،حتی تک دست اشتباه اجرا میکنن ، آرنج رو دقت کنید ..

مشخصات

آخرین جستجو ها

divas4 Clydesjg83m page طرح های گرافیکی صبا فیلم اصلی کالا سفارش خرید سنگ آسیاب هرچی بخوای کلید های موفیقت گیم پی 30 - برترین سایت دانلود و سرگرمی